Tumc

Jak se mám vyznat v tabulce velikostí ?

Konkrétně v této(http://stores­.ebay.co.uk/lo­cation-clothing/Size-Charts.html). Tabulka je na oblečení z e-baye, a já nevím co uvedené hodnoty znamenají a jak je převedu na cm. Konkrétně bych potřeboval vědět převod a co znamenají velikosti v Mens Clothing Sizes.

Odpovědi
cochee

První řádek jsou bundy a obecně „horní“ oblečení a číslo je obvod hrudi, druhý řádek je o kalhotách a obvodu kolem pasu.
Doplňuji:
Opravuji: 2. a 3. řádek, nikoli 1. a 2. Conchus: podle poslední platné definice SI je palec přesně 25,4 mm.

Conchus

Ta dvoučárka je značka pro palce neboli couly. 1 palec = 2,548 cm. Počítat snad umíš?