Avatar uživatele
jannina

Jak se mám vyrounat s myšlenkou v mé hlavě?

Nedokážu se smířit a lidma,kteří druhého využíjí ve svůj prospěch.V žílách mi proudí krev z divokého býka.Když si na vše vzpomenu.
Doplňuji:
Myslím si,že v blázinci se mají lidé dobře.Bláznům je totiš jedno vše.Ale mi lidé,kteří každý den přemýšlíme o realitě jsme na tom hůře.Takový názor můj" může býti hůřě,ale i lépe.Optimismus je na místě.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? poa.li, hanny 2, veruska před 4439 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Není to jen váš problém. Chce to změnit myšlení, i když je to těžké.
Někomu pomůže vypovídat se, odejít, nereagovat. Můžete dotyčného člověka změnit? Uvědomuje si své chyby?

Našla jsem si několik citátů, které vypovídají o tom, že musíte změnit svůj postoj. Jiná cesta nevede.

„Pokud ti něco vadí či ubližuje, změň to. Pokud to změnit nemůžeš, změň postoj k tomu.
Jsi zodpovědný za své myšlenky, emoce i činy, a to všechno můžeš změnit.“

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

Takových lidí je bohužel plnej svět a dnešní konzumní společnost jim leda nahrává. Nezbývá než říci si, že kdyby nás měl přivádět k šílenství každý takovýto případ, skončili bychom brzy všichni v blázinci.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
poa.li

Jinou možnost, než se s tím smířit bohužel většinou nemáš. Ale máš možnost vzít si z toho ponaučení o lidech a jejich chování… Víš na co si dávat pozor. A taky sama v sobě pak můžeš lépe pozorovat tendence k podobnému jednání a předejít mu… třeba…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek