anonymka14

Jak se mám se svým potkanem zaregistrovat na nějakou výstavu?

Co musím splňovat?Jak taková výstava probíhá?Co musí splňovat můj potkan??
Uvítala bych výstavy v Praze,Berou­ně,Hořovicích.

Nejlepší odpověď
anonym

Je třeba sledovat v daných městech nabídku kulturních a společenských akcí (dá se zjistit na internetu) nebo kontaktovat svaz chovatelů. Podmínky registrace na jednotlivé výstavy budou určitě uvedeny na plakátě oznamujícím takovou akci. Všeobecně se při výstavách zvířat hodnotí velikost, vzájemné postavení partií těla, postoj, zdraví srsti a pokožky…Zvířata jsou rozdělena také podle věkových kategorií. Pokud máš průkaz původu zvířete, tak je nutné na něj nezapomenout.

Další odpovědi
kubimi

Zkus kontaktovat nějaké chovatele myší nebo morčat, třeba andymar.net