Lukas Spears

jak se mám proslavit když to nejde !!! :)

Ahoj chtěl bych se proslavit spěvem chodil sem na hodiny zpěvu takže s hlasem umím pracovat ..... chtěl bych se zeptat jak se proslavit nebo kdo mi může pomoct se praslavit ??? děkuji za odpovědi

Nejlepší odpověď
KatkatkaW

asi nejjednodušším způsobem jsou talentové soutěže. Prorazí tam ale jen ten kdo má opravdu vynikající talent a ani takoví pak někdy nejsou moc úspěšní. Taky můžeš dávat na net videa a lidi si toho třeba všimnou, autoři oblíbených videí jsou často zváni do různých talkshow. To ale záleží jen na tvém talentu a na tom jak ho umíš prezentovat. Tak hodně štěstí :)

Další odpovědi
led

Otázka ukazuje spôsob tej nesprávnej slávy. Slávy, ktorú hneď vzdávate. Slávny človek nepozná slovo „to nejde!“
Treba si ale uvedomiť, že sláva spôsobí stratu súkromia. Stojí vám to za to? Slávny človek nikdy nie je sám! Čo môže byť preňho niekedy nepríjemné.
Presláviť sa možno rôzne. Ako spevák musíte nielen intenzívne na sebe pracovať ale aj zúčastňovať sa rôznych súťaži, castingov.
Presvedčte nie seba, ale druhých, že viete a potom máte cestu ku sláve otvorenú…