Mega Chleba

jak se mám omluvit otci?

Dobrý den jak se mám omluvit otci když jsme se pohádali? pokusím se vám to popsat co nejlépe. moji rodiče jsou rozvedení a já jsem byl u táty. měl jsem tam býtpár dní a druhý den táta udělal oběd ale já jsem docela vybýravý co se týče jídla a řekl jsem že mi to nechutná a začali jsme se hádat a táta byl naštvaný a řekl mi že mám zavolat mamce ať si pro mně přijede a odveze k sobě tak mamka přijela a při odchodu jsem se ani nerozloučil a tátovi spadla slza z tváře. teď jsem doma u mamky a chtěl jsem tátovi napsat ale on si vypnul telefon takže se mu nemůžu dovolat poradíte mi?

Nejlepší odpověď
EMELOUN

Je to blbost se hádat kvůli odlišnému názoru ale já ti odpovím. Přichystej mu překvapení. Třeba kup něco co má rád a v balíčku mu to pošli domů. Taky na papír napiš jak to cítíš a že tě to moc mrzí a že jsi to udělat nechtěl. Zkrátka co cítíš a co by jsi mu řekl kdyby jsi ho viděl.

Hlavně nepíše nic o tom jídle nebo o té věci kvůli, které jste se pohádali. Takže nenapiš: Ahoj Tati promiň za to jídlo. Napiš prostě: Ahoj Tati moc se ti omlouvám

Další odpovědi
Rokio

Napiš mu na e-mail, zavolej na pevnou linku, nebo napiš na Facebook, pokud ho má.

Můžeš také napsat dopis.

Dochy

Hlavně co nejdřív a jakýmkoli (rozumným) možným způsobem.
Bacha ať kvůli snaze o omluvu neuděláš ještě větší blbost.

Mít (i zásadně) různé názory na něco je normální. Rozkmotřit se kvůli tomu je ale blbost. (Ale někdy se to tak semele, že najednou člověk ani neví jak)