partep12345

Jak se mám „odnaučit" rozmazlenost ? Předem díky :)

Doplňuji:
Je mi 10 ( odstěhovat se nemůžu )

Nejlepší odpověď
anonym

Tak na to bych odpověděl raději rodičům, protože rozmazlený může být akorát jedináček.Když je 2 a více dětí už není možná rozmazlenost.Není už tolik finančních prostředků dávat dětem tolik věcí na co si vzpomenou.
A jinak.DŮSLEDNĚ dodržovat zákazy a příkazy, které jsem dal ( pro Tebe by to znamenalo, které jsi dostal).
Neudělal jsi úkol, nedostaneš odměnu ( když je více dětí nepřipadá odměna za vykonaný skutek, protože KAŽDÝ musí dělat nějaký úkol (práci), podle věku na který stačí.
Mám tři, už dospělé děti, a nebyl čas a peníze na to, aby někdo z nich byl rozmazlován.
Doplňuji:
Také jsem si všiml, že to máš v kategorii psi, takže v tom ti neporadím.
Ale jinak, otázka je špatně formulována.Buďto chceš odnaučit psa, tím pádem má být.....Jak Mám odnaučit…a mělo by tam být …PSA…
A nebo to chceš Ty sám a pak by to nemělo být v rurice „Psi“.

Další odpovědi
hanny 2

Odstěhuj se od rodičů a „poper“ se s životem sám!
Doplňuji:
Teď jsem si všimla,že to máš v kategorii " psi",tak se omlouvám.Psa mám taky rozmazlenýho a už ho to určitě neodnaučím.

iceT

A odnaučit se chceš ty a nebo chceš odnaučit psa?Neboť otázka je položena tak,že odnaučit se chceš ty.
U psa ti asi moc neporadím,snad jedině omezit pamlsky,ale to je rada na prd.
Pokud se chceš odnaučit ty,tak to bude složité,ale i to jde,stačí být skromný,nenechat rodiče aby za tebe vše řešili,být soběstačný.

arygnoc

búda na záhrade (žiadny gauč, TV a pod.), psie žrádlo (nič „ľudského“), agility.

Kamarátka chová pekinézov a čivavy, nevedia čo je to „v byte“ – majú vlastnú voliéru, výbeh, žrádlo – a to neznamená, že by ich nemala rada, keď ich nepustí do domu, práve naopak, tie psy sú šťastné.
Takže to platí i pre „bytové“ psy (lebo také v podstate neexistujú, sú to zvieratá a do bytu nepatria).