Avatar uživatele
partep12345

Jak se mám „odnaučit" rozmazlenost ? Předem díky :)

Doplňuji:
Je mi 10 ( odstěhovat se nemůžu )

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? hanny 2, pája139 před 3867 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Tak na to bych odpověděl raději rodičům, protože rozmazlený může být akorát jedináček.Když je 2 a více dětí už není možná rozmazlenost.Není už tolik finančních prostředků dávat dětem tolik věcí na co si vzpomenou.
A jinak.DŮSLEDNĚ dodržovat zákazy a příkazy, které jsem dal ( pro Tebe by to znamenalo, které jsi dostal).
Neudělal jsi úkol, nedostaneš odměnu ( když je více dětí nepřipadá odměna za vykonaný skutek, protože KAŽDÝ musí dělat nějaký úkol (práci), podle věku na který stačí.
Mám tři, už dospělé děti, a nebyl čas a peníze na to, aby někdo z nich byl rozmazlován.
Doplňuji:
Také jsem si všiml, že to máš v kategorii psi, takže v tom ti neporadím.
Ale jinak, otázka je špatně formulována.Buďto chceš odnaučit psa, tím pádem má být.....Jak Mám odnaučit…a mělo by tam být …PSA…
A nebo to chceš Ty sám a pak by to nemělo být v rurice „Psi“.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanny 2

Odstěhuj se od rodičů a „poper“ se s životem sám!
Doplňuji:
Teď jsem si všimla,že to máš v kategorii " psi",tak se omlouvám.Psa mám taky rozmazlenýho a už ho to určitě neodnaučím.

Upravil/a: hanny 2

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
iceT

A odnaučit se chceš ty a nebo chceš odnaučit psa?Neboť otázka je položena tak,že odnaučit se chceš ty.
U psa ti asi moc neporadím,snad jedině omezit pamlsky,ale to je rada na prd.
Pokud se chceš odnaučit ty,tak to bude složité,ale i to jde,stačí být skromný,nenechat rodiče aby za tebe vše řešili,být soběstačný.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

búda na záhrade (žiadny gauč, TV a pod.), psie žrádlo (nič „ľudského“), agility.

Kamarátka chová pekinézov a čivavy, nevedia čo je to „v byte“ – majú vlastnú voliéru, výbeh, žrádlo – a to neznamená, že by ich nemala rada, keď ich nepustí do domu, práve naopak, tie psy sú šťastné.
Takže to platí i pre „bytové“ psy (lebo také v podstate neexistujú, sú to zvieratá a do bytu nepatria).

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek