Adis99

Jak se mám naučit ollie?

Jak se na fingerboardu naučit ollie? Nechci videa půlku už vlastně umím ale nevím jak se naučit výskok vyskočit mně prostě nejde… Děkuju

Odpovědi
perry001

jde o přesné načasování prsteníčku a ukazováčku. Záleží na tom jakým styem jezdíte (buď dvěma prsty nebo třema). Pokud jezdíte třemi (což pro začátek doporučuji) stačí pouze „dupnout“ prsteníčkem na tail, ve stejném okamžiku povolit ukazováček a prstředníček, který je v zhruba 2/3 fingerboardu. Ruka musí jít směrem nahoru, abychom dali průchod prknu. Ruka stlačení tailu, povolením předku a pohybem nahoru udělá jakýsi kolíbavý pohyb nahoru a fingerboard se zvedne do vzduchu