maschin

Jak se mám chovat k holkám?

Jak se mám chovat v přítomnosti holek? Mám se usmívat, nemít ruce v kapsách, nestát s jednou nohou pokrčenou, nemračit se, netvářit se blbě? Co když to neumím a nedokážu se dlouho usmívat, ale vždycky když někde jsem, tak se spíš mračím?

Odpovědi
gecco

  1. K holkám?
  2. A nebo v přítomnosti holek?

___

  1. mile, příjemně (ne podlézavě), ale obezřetně
  2. stejně, jako v přítomnosti jiných lidí (i holky jsou lidi) – pokud možno přirozeně (ne strojeně) a tak, aby sis neudělal ostudu

😉

Drap

Pokud možno se chovat přirozeně. Usmívání je podstatně lepší než zamračená tvář. Je to jen otázka zvyku, lze se to naučit.

anonym

Vykul oči a kruť hlavou do stran a říkej:
Slečny vám to tak neskutečně ve dne sluší.....

ivzez

Přirozeně a slušně.

Jestli se budeš usmívat, nebo mít pokrčenou nohu,
je úplně jedno.

Filip N

Záleží, zda-li máš o danou dívku zájem, nebo s ní chceš jen normálně mluvit.
V tom prvním případě mile a ochotně, jako gentleman.
V tom druhém případě taky mile, ale né moc, skoro jako k normálním lidem.
[Tím nechci říct že dívky nejsou lidé :D]