kro

Jak se mam branit kdyz mne zamestnavatel po ukonceni pracovni neschopnosti chce prevezt na jinou pracovni pozici.

Od unora jsem v pracovni neschopnosti.Za­mestavatel za mne prijal nekoho jineho.muze mne prevezt na jinou pracici kdyz me pracovni misto nebylo zruseno.Dekuji za odpoved

Odpovědi
Pájo

Může, pokud nejste zdravotně způsobilý vykonávat původní práci.

radce

Buď rád, že Tě tam aspoň převeze, že tam nemusíš pěšky…

GM

Nebraň se a buď rád, že máš práci.

antihabsburg

Záleží na tom,co máte napsáno ve smlouvě.Třeba je tam napsáno,že můžete na určitou přesně stanovenou dobu dělat i jinou práci,než je smlouva.Jinak na jinou pozici než je smlouva může jen na určitou dobu,ale nevím jak dlouhou.Asi 3dny,nebo týden.Najděte na googlu právní poradnu odborů,nebo tak nějak se to jmenuje,poradí.