Kelt

Jak se mají vyslovovat jména některých uživatelů těchto stránek?

Jak vyslovovat některé přezdívky? Například Jugar – jugar, chugar nebo džugar, žugar? Quentos – kventos, kuentos, kentos. Gecco – gecco, gekko, nebo jak? Ostatní jména jsou jednoznačně určena. Díky.

Nejlepší odpověď
gecco

Vyber si – gecco, gekko, geco, geko…
😉
Je mi to fuk…
Pokud mne budeš oslovovat písemně, pak prosím – „gecco“… Nebo – „Gecco“, přinejhorším…
😉

Další odpovědi
zjentek

gecco je u nás ve slezsku spisovně sperma.
Mně klidně vyslovuj znejtek ..já si na ty hodnosti tak nepotrpím
Doplňuji:
marci1: a šla bys?

anonym

Klasicky Jugar

setapouch

Nejlepe tak, jak si jejich „majitele“ preji. Tj. kontaktuj primo je, ptat se jinych je zbytecne.

marci1

Pokud jejich přezdívky používám v písemném projevu, tak je mi to celkem jedno, jak se to vyslovuje. Až půjdu s někým na rande, tak si to budu muset samozřejmě
u dotyčného ověřit. 🙂

Pepa25

Děkuji za pochvalu, že moje jméno je jednoznačně určeno 🙂

gecco

Zjentku…:

  1. je to cikánsky (nebo romsky, netuším, jak tam teď na tom v tomto ohledu jste)
  2. je to geco (až geňo – podle kmene oněch přismahlých)

😉

zjentek

jaasný ..v pohodě ,)

gecco

😉