Lumpy

Jak se má vlastně správně líbat?

K tomu neni snad co dodat:)

Nejlepší odpověď
Hlada

Na to není žádná směrnice ani doporučení EU. Pořád si to ještě můžeme dělat tak, jak se to každému líbí. Snad to tak zůstane i do budoucna.

Další odpovědi
Drap

Nejlepší je tak, aby to bylo co nejpříjemnější.

barnajka

Řekla bych, že je to dost intuitivní záležitost, na kterou neexistuje návod :) Možná v Bravíčku by se nějaká škola líbání našla, ale…no, raději nekomentovat :)

Líbat hlavně: s citem, z lásky, lásku…a pokud možno bez oparu 😉

hanulka11

Myslím,že na to není šablona ani pravidlo jak na to. Prostě to vyplyne ze situace a hlavně od srdce. Pak je to to" pravé ořechové"

sejtanka

Asi aby se to oběma líbilo a bylo to příjemné pro oba stejně.

SajmonModer

Hlavně moc „neslinět“, holky to nemají rády! ,)

funky

z lásky.

quentos

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-se-liba