Angela2713

Jak se má skladovat domácí sněhové pečivo?

Dala jsem to ven a to byl konec…

Nejlepší odpověď
BEAES

Důležité je mít ho v suchu, nesnáší vlhko, já ho mám v toubě.

Další odpovědi
Miroslavst

Nejlíp ho skladovat tak, abych ho nenašel a hned nesnědl.
No jo, dát to ven, když je tam sníh, to je nápad. Jak poznáš co je sníh a co pečivo? :D

magicm18

Ja opravdu nevim ,jake snehove pecivo ma BEAES,ale pokud mas dobry recept ,no tak preci je to fajn.Tak,tedy ,kvalitni recept a pak uz by mela byt dobra chut ,no alespon to tak znam,ale promin jsem jenom chlap ,ktery to konzumuje.

ReHu

Venku je vlhko, je potřeba ho uchovávat v suchu.
Není to pečivo, které naopak trochu té vlhkosti potřebuje, aby zvláčnělo.