Michal Kole

Jak se má nočník správně vymývat desinfikovat a jak často ?

Odpovědi
Conchus

Myslím, že se to píše v každé knize, která má v názvu něco jako „Péče o dítě“. Doporučuji. Vymývali jsme prakticky po každém použití, přímo při vylévání obsahu. S desinfekcí to nepřehánějte, ať si při neúplném vypláchnutí desinfekčního prostředku dítě nespálí zadeček.

quentos

copak, chcete si v něm zaplavat? Obávám se, že to asi nepůjde

Michal Kole

Pobavil jste mě 🙂 Díky za to.

Škoda, že mi nový příspěvek v diskusi, nepřišel na mail, poděkoval bych už včera.

briketka10

:DD :DD