Adamka

Jak se má manžel bránit vypořádání SJM? Je možné se obrátit na soud a dohodnout zaplacení části dluhu a zbytek splácet?

Odvolací soud potvrdil rozsudek,že má do 90 dnů vyplatit 2.400.000 Kč. Manžel s touto situaci počítal, že musí bývaloi ženu vyplatit, že SJM a tak jsme šeřrili. Máme 800.000 Kč, zbytek chceme splácet ,ale odvolací soud se tím nezabýval. Jde se obrátit na soud a domluvit se zaplatit část dluhu, zbytek splácet?

Nejlepší odpověď
arygnoc

pôžička (půjčka).
tou zaplatiť sjm, potom splácať úver.

800.000 + nemovitosť bude dobrá istina úveru.

;-Q

Další odpovědi
Pepa25

Dohodou je možné cokoliv, ale před podpisem bych se poradil s právníkem a předpokládal, že druhá strana bude požadovat zajištění … Takže na soud nemá smysl se obracet, ale doporučuju dát po poradě s advokátem protistraně nějaký akceptovatelný ná­vrh