Michal Kole

Jak se má chovat HIV pozitivní člověk, aby někoho nenakazil v práci, na veřejném místě ?

Třeba žena má delší nechty, Něco HIV pozitvnímu podíává a nechtěně ho škrábne nebo při sportu na sebe padnou, rozbijou si „hlavy“ a vymění si krev

Nejlepší odpověď
anonym

Každý, u koho je zjištěna HIV pozitivita je náležitě poučen, jak má chránit sebe i okolí před možným přenosem.

Další odpovědi
Deli

Michale, já bych řekla, že by v té práci a na veřejném místě neměl souložit bez ochrany.
Jinak – ta žena by musela mít na ruce, kterou by ho škrábla, čerstvé krvavé zranění.
Pokud by šlo o oboustranně krvavý karambol při sportu, nebezpečí přenosu infekce tu už je.