Michal Kole

Jak se lze připravovat na rande? Co všechno člověk potřebuje si připravit a udělat, aby rande klaplo na výbornou ?

Nejlepší odpověď
manon

Moc příprav může škodit, člověk má tak co dělat, aby byl na prvním rande sám sebou. Takže opakuj si klid, klid, holky jsou taky lidi :)

Další odpovědi
venkovan

Vyklepat montérky, vyměnit holýnky za sváteční dřeváky a zavolat do hospody jestli mají naložené utopence či syrečky.
Když má člověk charisma, tak randí i v obleku lovců mamutů a pohoštění může být i pečená přeslička. Nebo kopr?

david22

Pokud půjdeš na rande rovnou z bazénu (kde jsi před tím uplaval 50m), je důležité, abys měl vyfénované vlasy a dobrý účes.

bolak

hlavně sebou prosimtě neber ufounka, ať se nám konečně spáruješ..

anonym

Hlavně žádný zmatek, je to nezávazné rande, vykoupat, vyčistit zuby, umýt vlasy, vyleštit boty,vyžehlit hadry a jde se na věc, nezapomeň cestou koupit kytičky, vem si dost peněz a doklady, popovídat si, posedět, projít se,doprovodit domů, políbit, pozdravit, odejít, po hodince napsat sms, že to bylo fajn, pokud to tak budeš cítit.

terry

Čistý plavky a ručník.