Mp2

Jak se liší pero pro leváky od pera pro praváky?

Pamatuji scénku ze základky, kdy spolužačce prý někdo rozdupal pero a já jsem jí musel koupit nové, přestože jsem ten den vůbec nebyl ve škole, nékolik lidí mé prý vidělo..
Spolužačka se ohánéla tím, že chce pero pro leváky, že se nedá skoro sehnat a ze ho chce hned zítra!!!!

Já jsem ji zopakoval, že jsem ten den vůbec nebyl ve škole a že ona to moc dobře ví, ale že jí pero půjčím, dokud si nekoupi nové..f
Dal jsem jí svoje nové keramické pero a ona se začala hádat, že není pro leváky… ????!!!!!

Přestože já jsem levák a psalo se mi s ním normálně…

V čem se liší pero pro leváky?
Já nikdy ten rozdíl nepocitil…

Mné dává smysl pouze náplň… Aby mélo takovou náplň, aby se inkoust nerozmazával rukou..

Odpovědi
quentos

Jeho cca spodní třetina je poněkud zahnutá – aby jeho špička byla dál vpravo než píšící ruka.

elkon

Při pohledu na běžné pero nevidím žádný rozdíl. Je symetrické.

Dochy

Některá pera nejsou symetrická.