dgfdgf

jak se lišej normalní cigára od těch bez chem přísad? chutnaj jinak?

Odpovědi
ivzez

Netušila jsem, že existují
cigára bez chemických přísad
(podle mne jsou ve všem) …

Magička

Nevím jistě jaké chemické přísady máš přesně na mysli, jestli příchutě?
Každopádně cigarety se liší především filtrem, light cigarety mají silnější filtr a ty s příchutí obsahují příchuť. Ty s příchutí jsou zrádné především v tom, že kuřák inhaluje více dýmu, protože má pocit, že téměř nic nevdechuje. Potom bývá i rozdíl v kvalitě tabáku, jak se mu věnovali na plantážích a při jeho zpracování.