mechanka

Jak se lidově říká meduňce?

Je hodně názvů,ale potřebuji to do soutěže a tam je na výběr: citronelka a nebo medovník
Doplňuji:
Dík ale na google je hodně výrazů.ale ani jeden z těch dvou.

Nejlepší odpověď
annas

Jde o otázku do soutěže, máme zakázáno odpovídat.
Vložte stejný dotaz do vyhledávače a odpověď zjistíte hned.

http://www.go­ogle.cz/search?sou­rceid=navclien­t&hl=cs&ie=UTF-8&rlz=1T4GGLL­_enCZ387&q=Jak+­se+lidov%c4%9b+%c­5%99%c3%adk%c3%a1+me­du%c5%88ce%3f

Další odpovědi
www

Jen napovím:
Viz lidové názvy rostlin.
Doplňuji:
Zajímavé. Já to vidím hned! 😁
Asi děláš něco špatně.

WeeBear

Z odkazu od annas na google zkus odvodit. Je to jednoduché. 😉

veruskam

ZDRAVÍM – MEDUŇCE SE LIDOVĚ ŘÍKÁ – CITRONELKA –