Atlanis

Jak se lidé dříve vlastně dovolali do hry Chcete být milionářem?

Nebo do soutěží obecně, když u čísla bylo vždy napsáno ,že to neposkytují Telecom,Radiomobil ani Eurotel

Nejlepší odpověď
gecco

Nevím, jestli je to případ zrovna „milionáře“…
😉
Ale – co na tom, že „službu neposkytuje…“ – z hlediska volajícího jde o existující číslo, jen se ´speciálním´ tarifem (dneska se tomu říká placené linky) – takže hovor byl prostě dražší, než na běžná čísla libovolného operátora.

Další odpovědi
pusinka50

Dovolat se na všechny placené hovory můžeš z jakéhokoliv čísla. Tak to bylo a tak to bude. Nevím, proč byla upozornění, že určitý operátor službu neposkytuje. Možná jen chtěl upozornit při volání na placená čísla, že platíš plnou taxu hovoru. Volala jsem před mnoha léty, v touze si finančně polepšit, na „Milionáře“ v jednom měsíci 3× a než jsem se prokousala jejich zdlouhavým úvodem a odpovědí na otázky, přišlo mi měsíční vyúčtování za tyto 3 hovory na 700 Kč. Od té doby už nikam nevolám:-)