fcoop

Jak se líbil?

Jeden na dobrou noc:

Probudí se žena v noci a říká manželovi:
„Strašně bych se chtěla teď milovat!“
Muž se podívá na hodinky a říká:
"Koho ti já teď ve dvě v noci seženu?

Nejlepší odpověď
annas

Nenastala takováto situace? Vyčerpaný nebo tolerantní manžel?

Žena v noci: „Vašku, zítra už to bude pětadvacet let, co jsme spolu. Neměli bychom to oslavit?“

„Ne, počkáme ještě pět let a pak oslavíme třicetiletou válku…“

Další odpovědi
quentos

jo dobrej, znám to v drsnější verzi: „Vašku, já bych tak chtěla chlapa!“ "A můžeš mi, sakra, říct, kde mám teď ve dvě v noci shánět nějakýho chlapa??!""