Eski

Jak se lépe seznámit s kamarádkou?

Ahoj, s kamarádkou se tak trochu známe, ale neustále nás nenapadá o čem bych jsme si mohli psát nebo pokecat. Chtěl bych jí z mé strany poznat ještě víc.. Tímto vás chci poprosit, zda by jste mi poradili témata na pokec :) Diky moc.. :))

Nejlepší odpověď
Lily321

Společné zájmy, rodina, kluci, škola, sport a dalších milion témat.
Jděte ven!:)

Další odpovědi
mosoj

Vést pokec už budeš sám ?

Drap

Nejlépe poznáš kamarádku, když společně prodiskutujete vzájemné sociální vazby polétavého hmyzu.

Reezo

Já bych ti poradil nebalit kamarádky 🙂 Je dost možné, že spadneš nebo dokonce už jsi v takzvané zóně ( Friend zone ) Nejlepší dle mého názoru je najít si dívku, která není z okruhu tvích přátel a nebude ti po případném rozchodu překážet v partě tvích kámošů bo tak…

atena11

souhlasím s lily321. Jedou jsem šla s kámoškou ven a do kámošky bl zamilovanej o rok starší kluk no a on měl kámoše kterej měl pořád blbý keci… samozřejmě jsme ho začali pomlouvat a pak jsem řekla: Teď kdybi vy…(dlouhá pauza) a pak jsem o dořekla šel. A kvůli tomu jsem se zarazila protože on vyšel :D ale nakonec kámošce pochválil psa :D