Jahoda

Jak se léčí zánět kloubu na chodidle?

Může se léčit i operativně, či postačí pouze masti?
Díky
Doplňuji:
To vím taky! U ortopeda jsem dávno byla, zajímá mě, jak se to bude léčit a zda se mám obávat operace!

Nejlepší odpověď
hanny 2

Operativně určitě ne,na zánět Priznitzův obklad/přiložit mokrý kapesník,na to igelit a vlněnou látku jako 3.vrstvu/,masti a podle závažnosti antibiotika,léčbu urychlí Wobenzym.Taky pomáhá natírat si místo se zánětem čistou jodovou tinkturou několikrát denně/vytáhne zánět i z pod kůže/,ale pod to natřít třeba sádlem,abyste si kůži nespálila!

Další odpovědi
Conchus

Nejlépe s pomocí ortopéda či revmatologa.

dědapetr

DOMÁCÍ LÉČBA: Jak na zánět kloubů

Zdroj: http://www.fe­nomen.cz/ask_o­taz43.htm

roxy52

On je na chodidle nějaký kloub???? To slyším poprvé.