jak se lečí tasemnice

po pří chdu do prace jsme uviděli, tasemnici v toaletě kterou navštěvují tři lidi.

Nejlepší odpověď
hanulka11

Přítomnosti tasemnice se lze zbavit užitím předepsané dávky léků obsahujících praziquantel nebo niklosamid. Preparáty obvykle usmrtí tasemnici, poruší její ochranné mechanismy a vystaví ji působení trávících šťáv. Postupně dojde k rozložení parazita nebo jeho vyloučení ze střeva. Úspěšnost léčby je vhodné zkontrolovat mikrobiologickým vyšetřením stolice v odstupu několika měsíců
Přítomnost nákazy se zjistí výtěrem a odběrem krve- teď tedy -kdo je to ?

Zdroj: http://www.zdrav­centra.cz/index­.php?act=bq-31&aid=2&oid=184&OF­F=&DIR=&ORD=

Další odpovědi
led

starý účinný spôsob, vyhladovať ju, to znamená nejesť a potom ju nalákať na jedlo. Je to stredoveký recept, ale veľmi nepríjemný.

elektrikář

Pro jistotu si najděte chvíli k návštěvě lékaře. Udělají se stěry a laboratorně se vyšetří.