asasin66

jak se léčí chronická únava?

Nejlepší odpověď
mosoj

Myslíte chronický únavový syndrom ?
Pochybuji, že vám dá na ni někdo diagnózu.

Další odpovědi
Eiffela

Doporučuji OK Omegu 3 complete. Také jsem trpěla dost častou únavou. V případě zájmu mě kontaktujte a já vám poradím. Nejedná se o lék, ale přírodní bylinný produkt.

led

Ja ju liečim prírodne – chronickou činnosťou a prácou. Lieky nepoužívam.

Rolotr

Syndrom chonické únavy je zkoumán mnoho let. Přemýšlí se o virové etiologii (EBV), případně o poruše na serotoninových receptorech (a pravděpodobně i dopaminergních) – častěji známe jako syndrom vyhoření. V současné době se diagnostikou tohoto stavu zabývají některá neurologická pracivoště, ale dominuje psychiatrická diagnostika a léčba, neboť součástí je i odhalit, zda neexistují souvislosti/emoce, které stav vyvolávají, nebo prohlubují. Samotnou léčbou je – po laboratorním vyšetření a vyloučení např. poruchy funkce štítné žlázy a pod. – podávání moderních antidepresiv III. generace tzv. SSRI, později SNRI. Léčba se může individuálně lišit.

Cizecek.M

No, to nevím, ale asi stres. Nicméně už jsem si našel :) Přírodní produkty od houbicky.eu. Ty jsem zkusil a jako jo, super. Pomáhá to.

Cizecek.M

Ahoj, měli byste tip na něco přírodního, co by mi s tím spánkem mohlo pomoct?

Kukulinek

Příspěvek smazán administrátorem.

Lurenka

No, to je teda pravda. Pokud jde o řešení problému, vždy je potřeba zjistit příčinu. Bez toho se pak špatně řeší a odstraňují problémy.

Sabulak

Je to tak. Jen ne všichni a bohužel ani dotoři se na tohle tak nedívají :ˇ

Honzin8

No a znáš příčinu? To by bylo docela dobrý zjistit…