Avatar uživatele
asasin66

jak se léčí chronická únava?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? barnajka před 4774 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

Myslíte chronický únavový syndrom ?
Pochybuji, že vám dá na ni někdo diagnózu.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Eiffela

Doporučuji OK Omegu 3 complete. Také jsem trpěla dost častou únavou. V případě zájmu mě kontaktujte a já vám poradím. Nejedná se o lék, ale přírodní bylinný produkt.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
led

Ja ju liečim prírodne – chronickou činnosťou a prácou. Lieky nepoužívam.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rolotr

Syndrom chonické únavy je zkoumán mnoho let. Přemýšlí se o virové etiologii (EBV), případně o poruše na serotoninových receptorech (a pravděpodobně i dopaminergních) – častěji známe jako syndrom vyhoření. V současné době se diagnostikou tohoto stavu zabývají některá neurologická pracivoště, ale dominuje psychiatrická diagnostika a léčba, neboť součástí je i odhalit, zda neexistují souvislosti/emoce, které stav vyvolávají, nebo prohlubují. Samotnou léčbou je – po laboratorním vyšetření a vyloučení např. poruchy funkce štítné žlázy a pod. – podávání moderních antidepresiv III. generace tzv. SSRI, později SNRI. Léčba se může individuálně lišit.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Cizecek.M

No, to nevím, ale asi stres. Nicméně už jsem si našel :) Přírodní produkty od houbicky.eu. Ty jsem zkusil a jako jo, super. Pomáhá to.

Avatar uživatele
Cizecek.M

Ahoj, měli byste tip na něco přírodního, co by mi s tím spánkem mohlo pomoct?

Avatar uživatele
Kukulinek

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
Lurenka

No, to je teda pravda. Pokud jde o řešení problému, vždy je potřeba zjistit příčinu. Bez toho se pak špatně řeší a odstraňují problémy.

Avatar uživatele
Sabulak

Je to tak. Jen ne všichni a bohužel ani dotoři se na tohle tak nedívají :ˇ

Avatar uživatele
Honzin8

No a znáš příčinu? To by bylo docela dobrý zjistit…

Nový příspěvek