mokis456

Jak se léčí Brodieho absces?

Jak se leci Brodyho absces

Nejlepší odpověď
annas

Určítě víte, co je Brodieho absces. Já jsem si to musela najít.

Jak se tento absces léčí, vám řekne lékař. Pokud vím, na Odpovědích žádný lékař není, takže laické rady, pokud má někdo zkušenosti, vám určitě nepomohou. Myslíte, že se dá léčit na dálku?

"Brodieho absces: chronický perzistující absces kosti vyvolaný mikroorganismy s nízkou virulencí, vyskytuje se v metafýzách dlouhých kostí jako osteolytické ložisko se sklerotickým lemem s jemnou periostózo

http://www.mu­dr.org/web/bro­dieho-absces

Další odpovědi
ivzez

Jako každá jiná nemoc → podle pokynů ošetřujícího lékaře.

Přes internet Vám nikdo nemůže odpovědět, protože
ještě nikdo neumí přes internet posoudit zdravotní stav.