Jak se křísíte po třídních schůzkách, když si všichni učitelé stěžují na Vaše děti? Jdete do hospody a vypije sortiment?

Nejlepší odpověď
terry

Protože se řídím heslem, jak zaseješ, tak sklidíš, tak to nemám zapotřebí 🙂.
Asi jsem dobře zasela 🙂.

Další odpovědi
anonym

S určitým překvapením jsem zjistil, že mé ratolesti byly více bezproblémové, než já sám v jejich věku.
Takže pokud se šlo po třídních schůzkách do hospůdky,
tak se s převažujícími maminkami spíše probíraly sbližující rodičovské starosti i radosti.

anonym

Já,chválabohu, jsem takové trauma neměl,proto že jsem na obě děti(na základce)slyšel jenom chválu.

lexx

No co, pozvu třídní do vinárny a vyžehlím případné průšvihy.

baghira

Na moje děti si ve škole nestěžují. Asi jsou po mně :)

Ale k otázce: pokud někdo řeší problém chlastem, má logicky i problémové děti. Všechno souvisí se vším.