Dismas

Jak se ková komunista?

Nejlepší odpověď
Kepler

Nejkvalitněší výkovky byly mezi absolventy VÚML (Výzkumný ústav marxismu-leninismu). Někteří komunisté byli vykováni tak nějak od přirození, okolním prostředím a lidmi.

Další odpovědi
dudu

Bydlíme ve městě, které bylo v souvislosti se silným průmyslem přímo baštou komunistů. Nejčastějším důvodem, proč se kandidát ztotožnil s jejich ideologií, bylo přidělení státního bytu, dosazení za mistra v dílně až třeba po jmenování předsedou výboru lidové kontroly. Zvláštní kapitolou je jedna moje bývalá kolegyně. Než se stala milenkou tajemníka OV KSČ, byla ve firmě tuctovou úřednicí. Od jisté doby však zazářila jako předsedkyně okresního Svazu žen a její manžel coby výrobní náměstek ve velké zbrojařské fabrice. Do roku 1989 se po okrese vozila v Tatře 613, po revoluci jsem ji zahlédl, jak jezdí v ještěrce. C'est la vie.

Drap

Vše se ková na kovadlině kladivem.

quentos

Podobně jako vůl.

Cenobita

I když je otázka „Jak se ková komunista ?“, nejspíš podle ČJ správně, spíš bych se zeptal: „Jak se kove komunista ?“, protože „Jak se ková komunista ?“ mi evokuje přidělávání podkov 🙂

anonym

pro dudu
A dnes je to jinak?Jak v kapitalismu, tak v socialismu ženská kariera se dělá přes postel.
Úryvek z Wikipedie
Podle oficiálního životopisu Nagyová od května 1984 do srpna 1993 pracovala jako mzdová účetní strojíren Chodos[9] v Chodově. V lednu 2012 napsal časopis Reflex: „Co přesně vystudovala, ona sama neříká, čímž přiživuje další informaci, že se vyučila prodavačkou.“ Jako fakt bez dalších podrobností a zdrojů to v červnu 2013 uvedl iHNed.cz.[10] Články neuvádějí, jak by v tom případě získala maturitu, v životopise Nagyové zase chybí nejméně rok po skončení školní docházky.

Od září 1993 do prosince 1995 byla Nagyová vedoucí tuzemského odbytu porcelánky LEANDER 1946 spol. s r.o. (IČ 405 26 941, následně dvakrát přejmenována) a od ledna do srpna 1996 vedoucí obchodního oddělení skláren West Bohemia Glass – Kerpo a.s. Z manželství, které skončilo v polovině 90. let, má dvě dcery.[11] Její následný nadřízený senátor Vladimír Kulhánek v červnu 2013 řekl: „Byla myslím dvakrát po rozvodu.“[10]

Po rozvodu a úmrtí matky Nagyová nastoupila na místo v ODS,[12] kde byla od září 1996 do srpna 2005 oblastní manažerkou Oblastního sdružení ODS Karlovy Vary (podle Respektu asistentkou krajského manažera). Zároveň od listopadu 1996 do listopadu 2004 byla asistentkou karlovarského senátora Vladimíra Kulhánka (ODS). Od září 2005 do prosince 2006 povýšila na vedoucí provozního oddělení Hlavní kanceláře ODS, kde začala blízce spolupracovat s prvním místopředsedou strany Petrem Nečasem, s nímž spojila svou další kariéru.

Když se Nečas stal ministrem práce a sociálních věcí, Nagyová byla od září 2006 do srpna 2009 ředitelkou odboru kanceláře ministra. Po pádu Topolánkovy vlády od září do prosince 2009 podnikala v poradenské činnosti v oblasti sociální politiky. Od ledna 2010 do července 2010 byla poradkyní ministra obrany Fischerovy vlády Martina Bartáka, nominovaného ODS; místo jí zajistil Nečas.[13]

Poté, co byl Nečas v červnu 2010 jmenován premiérem, přivedl Nagyovou s sebou jako vrchní ředitelku Sekce kabinetu předsedy vlády České republiky; zároveň měla funkci jeho poslanecké asistentky.

Hlavně že Nečas ty její NEHORÁZNÉ odměny komentoval slovy." ALE ONA DŘE JAKO KŮŇ."

A takto se zase kovají lidi z ODS.

dudu

Ano lahny, tentokrát s Tebou souhlasím. Moje dcera komentuje úspěchy těchto zlatokopek slovy „onu pozici získala přes prcku“. Mám dojem, že to takto fungovalo už v éře lovců mamutů.

annas

Nebo ti, kteří vystudovali Vysokou školu politickou a získali titul RSDr.

U nás kandiduje pravidelně jeden bezpartijní, bývalý člen KSČ, který získal titul RSDr..

Samozřejmě na kandidátce uvádí Dr. František Konopásek … původním titulem se nechlubí.

mosoj

Tihle už jsou překovaní.

Obrazovku ČT a TV NOVA ovládlo „monstrum“
Monika Mac Donagh Pajerová (dále jen Monika MDP)
tak už to víme, aneb kdo vede hysterickou mediální štvanici proti Zemanovi

Google o Monice MDP:
1. Monika MDP – bývalá studentská vůdkyně z r.1989, nyní pedagožka pražského centra New York University je nevlastní sestrou Jiřího Dientsbiera ml.
(protizemanovské červené karty rozdávala Šárka Kadlecová, bývalá zaměstnankyně Amerického velvyslanectví – jaká náhoda !). NYU je něco, jako byl dříve VUML, jen teď je to Havlismus.
2. Monika MDP je vdaná za Ira, Petra Mac Donagha.
3. Měla milenecký vztah s Lubomírem Zaorálkem (dnes ministr zahraničních věcí) a po rozvodu s ním žila. Proto Zaorálek brojí proti Zemanovi?
4. Její dcera Emma Smetana je moderátorka TV Nova (na rodila se v Paříži, kde M.MDP žila se svým prvním manželem Smetanou). Emma Smetana žije s muzikantem a hercem izraelského původu Jordanem Hajem.
5. Sestrou Moniky Mac Donagh Pajerové, je „Biomasa“ Kateřina Jacques (jméno má po francouzském exmanželovi Christian u Jacques). K. Jacques je partnerkou Martina Bursíka, předsedy strany Zelených a místopředsedy ODS Topolánkovy vlády. Porodila mu dceru Noemi. Bursík dříve žil s Monikou – nevlastní sestrou Jiřího Dienstbiera ml. Jiří Dienstbierst st. byl 4× ženatý, jeho třetí manželkou byla Květa Dienstbierová, bývalá manželka Ivana Havla. Ivan Havel je bratrem ex-prezidenta Václava Havla. Jiří Dienstbier ml.(protizemanovská klika v ČSSD) se narodil ve Washingtonu a je americký státní občan (takže máme Američana ve vládě!!!).

Tak to je rodinná MAFIE (rodinný propletenec na nejvyšší úrovni):
Klan organizující hysterické mediální a červeno-kartičkové kampaně proti Zemanovi

Pošli to dál, ať všichni víme a známe, kdo jsou zač!
Rodinná m a f i e ! Jedním slovem, je to hnus!

V záplavě emigrantských informací přeposílám tuto následující proto, abychom se vůbec vyznali u nás doma, když někdo blbě žvaní v masmédiích, kdo je kdo…???

Obrazovku ČT a TV NOVA ovládlo „monstrum“
Monika Mac Donagh Pajerová (dále jen Monika MDP)
tak už to víme, aneb kdo vede hysterickou mediální štvanici proti Zemanovi

Google o Monice MDP:
1. Monika MDP – bývalá studentská vůdkyně z r.1989, nyní pedagožka pražského centra New York University je nevlastní sestrou Jiřího Dientsbiera ml.
(protizemanovské červené karty rozdávala Šárka Kadlecová, bývalá zaměstnankyně Amerického velvyslanectví – jaká náhoda !). NYU je něco, jako byl dříve VUML, jen teď je to Havlismus.
2. Monika MDP je vdaná za Ira, Petra Mac Donagha.
3. Měla milenecký vztah s Lubomírem Zaorálkem (dnes ministr zahraničních věcí) a po rozvodu s ním žila. Proto Zaorálek brojí proti Zemanovi?
4. Její dcera Emma Smetana je moderátorka TV Nova (na rodila se v Paříži, kde M.MDP žila se svým prvním manželem Smetanou). Emma Smetana žije s muzikantem a hercem izraelského původu Jordanem Hajem.
5. Sestrou Moniky Mac Donagh Pajerové, je „Biomasa“ Kateřina Jacques (jméno má po francouzském exmanželovi Christian u Jacques). K. Jacques je partnerkou Martina Bursíka, předsedy strany Zelených a místopředsedy ODS Topolánkovy vlády. Porodila mu dceru Noemi. Bursík dříve žil s Monikou – nevlastní sestrou Jiřího Dienstbiera ml. Jiří Dienstbierst st. byl 4× ženatý, jeho třetí manželkou byla Květa Dienstbierová, bývalá manželka Ivana Havla. Ivan Havel je bratrem ex-prezidenta Václava Havla. Jiří Dienstbier ml.(protizemanovská klika v ČSSD) se narodil ve Washingtonu a je americký státní občan (takže máme Američana ve vládě!!!).

Tak to je rodinná MAFIE (rodinný propletenec na nejvyšší úrovni):
Klan organizující hysterické mediální a červeno-kartičkové kampaně proti Zemanovi

Pošli to dál, ať všichni víme a známe, kdo jsou zač!
Obrazovku ČT a TV NOVA ovládlo „monstrum“
Monika Mac Donagh Pajerová (dále jen Monika MDP)
tak už to víme, aneb kdo vede hysterickou mediální štvanici proti Zemanovi

Google o Monice MDP:
1. Monika MDP – bývalá studentská vůdkyně z r.1989, nyní pedagožka pražského centra New York University je nevlastní sestrou Jiřího Dientsbiera ml.
(protizemanovské červené karty rozdávala Šárka Kadlecová, bývalá zaměstnankyně Amerického velvyslanectví – jaká náhoda !). NYU je něco, jako byl dříve VUML, jen teď je to Havlismus.
2. Monika MDP je vdaná za Ira, Petra Mac Donagha.
3. Měla milenecký vztah s Lubomírem Zaorálkem (dnes ministr zahraničních věcí) a po rozvodu s ním žila. Proto Zaorálek brojí proti Zemanovi?
4. Její dcera Emma Smetana je moderátorka TV Nova (na rodila se v Paříži, kde M.MDP žila se svým prvním manželem Smetanou). Emma Smetana žije s muzikantem a hercem izraelského původu Jordanem Hajem.
5. Sestrou Moniky Mac Donagh Pajerové, je „Biomasa“ Kateřina Jacques (jméno má po francouzském exmanželovi Christian u Jacques). K. Jacques je partnerkou Martina Bursíka, předsedy strany Zelených a místopředsedy ODS Topolánkovy vlády. Porodila mu dceru Noemi. Bursík dříve žil s Monikou – nevlastní sestrou Jiřího Dienstbiera ml. Jiří Dienstbierst st. byl 4× ženatý, jeho třetí manželkou byla Květa Dienstbierová, bývalá manželka Ivana Havla. Ivan Havel je bratrem ex-prezidenta Václava Havla. Jiří Dienstbier ml.(protizemanovská klika v ČSSD) se narodil ve Washingtonu a je americký státní občan (takže máme Američana ve vládě!!!).

Tak to je rodinná MAFIE (rodinný propletenec na nejvyšší úrovni):
Klan organizující hysterické mediální a červeno-kartičkové kampaně proti Zemanovi

Pošli to dál, ať všichni víme a známe, kdo jsou zač!

anonym

No jo, už i tady je bulvár!

Dismas

Rozhodnutím Strany doktor.

Kepler

🙂 Asi jako Ing. Vasil Bilak: ihly, nitě, gombíky.

annas

Zkratka tomu odpovidá.