zjentek

Jak se kontroluje. zda do oběhu fyzicky přišlo tolik peněz, kolik se jich natisklo?

Nebývá u toho prostor pro „malé domů“?

Nejlepší odpověď
Alesh

Jak se kontroluje, jestli v automobilce šla všechna auta „do oběhu“ a nebývá u toho prostor pro „malé domů?“ A jak to dělají třeba ve fabrice na mobily atd.?
Tak nepochybně ty „výrobky“ procházení přes různé „kontrolní body“, kde se kontroluje, zda sedí počet „výrobků“ atd. Navíc budou i „všude“ kamery v takovýchto „provozech“.

Další odpovědi
Kepler

Nepochybuji, že v tiskárně cenin je velmi přísná kontrola. Nic ale není stoprocentní. I kdyby tam všichni pracovali nahatí, tak vynalézavý český člověk je schopen propašovat fšecko. Třeba tak, že si ruličku bankovek narve do pr…

Funna

teď jsi mě pobavil…vzhledem k tomu, že vím jak to v tiskárně cenin chodí, ale vytrubovat to nemůžu, tak ti jen můžu zodpovědně říct – malá domů zde fakt nehrozí v žádné fázi výroby bankovek…
a keplere…i kdyby sis to nacpal do pr…i tak ti garantuju, že za bránu nic neodneseš…

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

zjentek

Alesh, chápu. Ale kdo se dívá „pod ruce“ třeba takovýmu Fedu? Tý „neziskovce“?

Alesh

Vždycky je někdo majitel a někdo zaměstnanec. Pak je taky někdo, kdo je dobře placený šéf, kterého si vybere ten majitel a jelikož je ten šéf dobře placený a nechce o tu práci přijít, tak dobře hlídá ty zaměstnance. A když hlídá špatně, tak je odejit. Zhruba takto to funguje. 🙂

zjentek

Hmm… no celkem špatný příklad zrovna pro Fed! Tam když zjistíme, kdo je tam šéf, kdo majitel a kdo to celý vede, tak nevíme, kdo komu má vlastně skákat šipku do p*dele dříve.

Varianta bé: když hlídá špatně, tak je „odejit“ s rancem ZBRUSU NOVÝCH bénkovek. (;

Alesh

My nevíme, ale oni vědí, to neměj strach! 🙂
To určitě ne, pokud špatně hlídá a nedejbože by sám „loupal perníček“, tak ten přeci skončí v instituce zvané basa, ten systém je přeci dobře na toto zaveden, ne?