Sober

Jak se konkrétně projeví na soukromých bankách, že 50% řeckého dluhu jsou nuceny odepsat?

Mohou být postiženy v bankách, které mají větší počet řeckých vládních dluhopisů, tedy hlavně fr. a něm., běžní střadatelé?

Nejlepší odpověď
Drap

Uplně nejhorší scénář je, že to banka finančně nezvládne a skončí krachem. To samozřejmě má následně vliv i na střadatele,