samicek333

Jak se jmenují ty nebizarnější "sebe"vraždy?

Ahoj, učitel nám o nich říkal, kdy lidé nechtěli umřít, ale omylem se zabili, např. v mnohopatrovém domě, kdy nějaký muž chtěl ukázat, že má nerozbitnou prosklenou stěnu a tak se proti ní rozběhl atd…Je jich docela dost…nevíte, jak se nazývají?
Doplňuji:
Aha, tak díky, já slyšela, že jsou to neúmyslné sebevraždy…

Nejlepší odpověď
fcoop

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Dar­winova_cena

Nějaké příklady?

„Dva muži z Illinois testovali své reflexy na železniční trati. Ten, kdo vydržel stát uprostřed kolejí vstříc přijíždějícímu vlaku nejdéle, ten vyhrál. Patrick Stiff vyhrál, ovšem bylo to vítězství Pyrrhy, dříve Pyrrhovo vítězství. Jeho kolega mu k výhře ani nemohl potřást rukou, protože v tom nepořádku kolem trati byl docela problém Patrickovu ruku najít.“

„Michael byl alkoholik. Ne jen tak ledajaký alkoholik, ale alkoholik, který svůj oblíbený mok požíval… inu… rektálně. Jeho manželka říká, že byl „posedlý klystýrem“ a velmi často si dopřával alkohol tímto způsobem. Výsledkem koneckonců byla opilost, ať už by do něj šel alkohol tudy nebo onudy. Skrze ústa to ale Michaelovi moc nešlo, protože ho nějak pálilo v hrdle, takže jeden večer si opět dopřál trošku šnapsu „zadní cestou“. Tedy trošku… trošku více. Dvě lahve sherry, každá o objemu 1,5 litru. Když má při popíjení každý z nás dost, tak přestane pít neb prostě odpadne. Když měl dost Michael (a následně odpadl), alkohol v jeho rektu pokračoval ve svém absorbování. Druhý den ráno byl Michael mrtvý. Toxikologická zpráva tvrdí, že měl v krvi 0,47 % alkoholu.“

„Dvacetiosmiletého Itala Fabia přestal bavit život na pštrosí farmě, patřící jeho rodině, a našel si novou právi jako řidič kamiónu. Ale jeho zájmy směřovaly mnohem výše, než jen k chovu pštrosů či brázdění silnic. Když tak jednou večer popíjel s přáteli, zavedl konverzaci na své nové hobby – vybavení pro špióny. Vytáhl běžně vypadající pero a vysvětlil, že jde ve skutečnosti o maskovanou pistol s jedním nábojem. Aby dodal svým slovům důraz, namířil si pero na hlavu a stiskl knoflík. Více nábojů v té pistoli ani nebylo třeba, i ten jeden napáchal ve Fabiově hlavě slušnou neplechu.“

„Tento příběh je velmi stručný. Jeden chorvatský mladík si chtěl trochu oživit silvestrovské veselí a vyrobit si nějaké hezké rachejtle a petardy. Moc toho ale neoživil, ba naopak, spíš umrtvil. Co myslíte, jak asi dopadne situace, kdy se upne granát do svěráku a pak se ho někdo pokusí rozříznout motorovou pilou, aby se dostal k uvnitř umístěným výbušným látkám?“

„Jeden 35letý pastor z Libreville, hlavního města Gabonu, tvrdil, že má-li člověk dostatečnou víru, může chodit po vodě jako Ježíš. Vydal se tedy do nedaleké zátoky, aby dokázal, že nebeské síly jej díky jeho víře udrží nad hladinou. Žel bohu, pastor uměl řečnit, leč neuměl plavat. Nemaje zázračných schopností Ježíše Krista ani magických dovedností Davida Copperfielda, tento zaslepený kněz za několik okamžiků skončil svoji pouť na tomto světě. V nebi, kam se jistě dostal, se teď může chlubit – možná nemá tak silnou víru, ale zato je nominován na Darwinovu cenu.“

„Tento příběh sice není tuzemský, ale k bratrům Slovákům máme velmi blízko a tak si dnes povíme i jednu historku z Bratislavy. Dva bratři plánovali atentát na nejmenovaného slovenského politika. Za tímto účelem vyrobili balíček s bombou, který hodlali vpravit do blízkosti politika a pak jej na dálku odpálit speciálním ovladačem. Společně v autě dorazili na místo, vystoupili, jeden z nich opatrně nesl balíček s bombou, druhý šel vedle něj a uvědomil si, že nezamkl auto. Sáhl do kapsy, nahmatal ovladač zamykání auta a stiskl vypínač. Asi vám došlo, k jakému přehmatu v tomto případě došlo. Jeden z bratrů zemřel okamžitě, druhý ještě před smrtí stihl přišedším zdravotníkům sdělit, co že se mu to podařilo provést.“(Net)

Další odpovědi
ten který je

Máš to trochu popletené,ale nevadí.Všichni sebevrazi o kterých píšeš,jsou kandidáti na tzv.Darwinovu cenu.Tato cena se dává všem co ukončí svůj život hloupým a bizárním způsobem.

iceT

No ony jsou opravdu neúmyslné…

lukas.zmizik

mozna by nebylo na skodu se mrknout primo na film „darwinovy ceny“

Zdroj: http://www.uloz­to.cz/10919196­/darwinovy-ceny-dvdrip-cz-warezfilm-cz-avi

venkovan

Manželství.