elephant0406

Jak se jmenují informace od Googlu, zobrazující se na pravé straně monitoru při vyhledávání?

Mám na mysli informace, které se hned po zadání slova do googlu a enteru zobrazí na pravé straně (např. o nějakém městě, hudební skupině…) nebo nahoře pod vyhledávacím řádkem (např. po zadání hesla „Praha počasí“).

Odpovědi
Nanoon

Informace o osobách, kapelách, místech a podobně se nazývá Knowledge Graph. Informace pod vyhledávacím řádkem se označují jako Google Now, v češtině se s nimi setkáváme ale spíše jako s Chytrými kartami.