BELA81

Jak se jmenují filmy o Marii Terezii (starší verze s českým dabingem)?

Odpovědi
Lamalam

Maria Theresia (1951)
Maria Theresia (1981)
Maria Theresia: Eine Kaiserin gegen Preußens Friedrich (2013)
Maria Theresia – Majestät und Mutter (2017)

Radius

Na stránkách: csfd.cz a: fdb.cz jsem zadal do vyhledávacího políčka: Marie Terezie
A jeden film se teď natáčí. Ale již za týden budou dávat na ČT2 film: „Marie Terezie, Její Veličenstvo a matka“ (12.5.2017 od 20h a 18.5.2017 od 09:55 hod).
A ten bude jistě česky, když bude na ČT2…

BELA81

S českým dabingem.