JSchuber CZ

Jak se jmenuje trojice herců, kteří čekají na začátku filmu „Tenkrát na Západě“ na Charlese Bronsona?

Jinak jsem také slyšel, že černošský herec hrál jinak kladné role. Je to pravda?

Nejlepší odpověď
gecco

Pokud si dobře vzpomínám – Al Muloock, Jack Elam, Woody Strode (to je ten černoch, jeho role si najdi v jeho filmografii)…
😉

Další odpovědi
da ny

Zdroj: http://www.csfd­.cz/film/5911-tenkrat-na-zapade/
máte tam pod jmény herců i životopisy
Woody Strode – jeden z úplně prvních afro-američanů, kteří se prosadili ve filmu.
„Pamatovat si ho můžeme i jako jednoho ze tří pistolníků, kteří čekají na Charlese Bronsona v úvodu klasického spaghetti westernu TENKRÁT NA ZÁPADĚ.“