Jak se jmenuje tento typ kabelu a lze zakoupit samostatně?

Obrazek zde:
https://www.e­asereader.nl/me­dia/catalog/pro­duct/cache/4/i­mage/500x500/9­df78eab33525d08d6­e5fb8d27136e95/h/a/ha­ma_usb-hub_lader_kabel_e­reader1.jpg
Jak se tento typ kabelu presne jmenuje a kde jej najdu treba na CZC nebo Alze? Muzete mi zaslat link?
Chtel bych nejaky USB 3.0 kabel do USB rozbocovace, protoze mi casto vypadava signal nej, jelikoz to mam pripojene na dlouhem kabelu 5 metru, ale jinacim zpusobem to u me doma nejde realizovat. Drive me to jelo v pohode, ale s novym PC uz to vypadava. Vice info nebo dizkuze smeruji pod otazku do diskuze. Predem diky za odpovedi.
Z PC mam spravne zapojenou v USB 3.0 vystupu 5 metrovou USB 3.0 prodluzku na a do ni originalni napajeci kabel k USB hubu ale ten je jen USB 2.0 a hub samotny taky jen USB 2.0. Ale to pry nevadi ze se rychlost snizi. Myslel jsem ze USB 3.0 prodluzka nebude pak vypdavat ze bude vykonejsi, ale asi to cche i napajeci kabel primo k hubu silnejsi ne?

Odpovědi
cochee

Pravdu má brillant v Diskuzi. „Placatý“ konektor je USB typ A, konektor se spíše čtvercovým průřezem je USB typ B a používá se k připojení tiskárny. eminemovu odpověď jsem byl nucen nahlásit jako závadnou/nespráv­nou. Mimochodem ale nechápu, jak tvá otázka souvisí s tím USB 3.0 kabelem do USB hubu.