Jiří Bohumil

Jak se jmenuje tento plevel?

Nemohu zjistit jak se jmenuje tento plevel? Poradí někdo? Díky.
http://www.pro­fiddd.cz/wp-content/upload­s/2016/09/ple­vel-1.jpg

Odpovědi
zjentek

Pěkná fotka. Ta rostlinka v tý dlažbě taky. Pěkná, pěkná. Mně by se tam líbila, nechal bych ji tam. Ale jinak ocet se solí to řeší. Asi jsem ti neodpověděl…

trujkk89

Já bych to určitě mezi dlažbou odstranila, protože to nevypadá hezky a já mám ráda na pohled hezký chodník. Bojovali jsme s plevelem dlouho na zahradě, protože mezi květinami se vyskytoval hojně. No poradila nám sousedka zkusit netkanou textilii a provést mulčování zahrádky. Povedlo se. Máme textilii z https://www.a­grotex.cz/kata­log/cz/zbozi-2/agrotextili­e/mulcovaci-netkane-textilie a na ni mulč. Plevel neprorůstá a voda hezky propouští do země. Žádný problém s tím zatím nebyl a spokojenost určitě.

Midoc

Nevím jak se rostlina jmenuje. Na odstranění plevele v dlažbě, zámkové dlažbě se může použít kartáč na plevel, nebo vařící voda.