adidi :)

jak se jmenuje tento film? … prosím

No jednou jsem se dívala na takový film kde byly dvě úplně stejné dívky- ale neznaly se a ani neviděly- jedna byla z bohaté rodiny (měla jen tatínka a on si sháněl nějakou ženu) a druhá z dětského domova(měla oblíbenou vychovatelku) a ta z děcáku jela na nějaký tabor u toho domu kde bydlela ta druhá no a ony se sznámily a vymnělily se prtože chtěly zkusit jaký život je té druhé. Staly se z nich kamarádky a chtěly být víc tak seznámily ty dva dospělé a snažily se je dát dohromady. já bych se ráda ne ten film znovu podívala jenže jsem zapomněla jak se jmenuje. děkuji předem za odpovědi (teda jestli nějaké budou)

Nejlepší odpověď
kreygon25

Malé dohazovačky

Další odpovědi
Travis

Past na rodiče? Minimálně je to na stejný způsob, akorát to není s vychovatelkou, ale s mámou..

bubukaa

ano já taky znám past na rodiče – doporučuju fakt pěkný film