KamČůZeK

Jak se jmenuje tento film? Odehrava se za II. světové války..

Je to drama, je tam plno mladých dívek které byly vybrany, jako vhodné matky, pro děti třetí říše, sjíždějí se tam němečtí vojaci.. hlavní hrdinka nakonec otěhotní se židem, co tam dělá sluhu.

Nejlepší odpověď
leas

no samozrejme: Pramen zivota :)

Zdroj: http://www.csfd­.cz/film/1551-der-lebensborn-pramen-zivota/

Další odpovědi
Deli

Začátek Tvého dotazu mi připomínal scénu z filmu „Obsluhoval jsem anglického krále“, ale konec to vylučuje… nevím.

coco

Znám to jako Operace Lebensborn…