alexandra

Jak se jmenuje tento film?

Dobrý den,potřebuji název filmu,je to krim.drama,nebo thriller,ale musím prozradit konec,jinak bych to neuměla popsat.Vím jenom,že nějaký známý herec vyšetřuje vraždy,je tam buď jako psychiatr,nebo detektiv,nebo jsou tam dva,a nakonec jsou všechny ty mrtvoly v nějaké jeskyni a pointa je,že to všechno dělá on sám a neví o tom.Nakonec skončil na psychiatrii.
Doplňuji:
Ne,ne,Prokletý ostrov to není,on pátrá po masovém vrahovi,a nakonec mu musí psychiatr říct,že to je on.Přijdou do nějaké jeskyně,úplně nakonec,tam jsou ty mrtvoly zahrabané a tam to zjistí,že to dělá on sám.

Odpovědi
Funna

tohle? http://www.csfd­.cz/film/235492-proklety-ostrov/

pusinka50

Nemyslíš triller s Dustinem Hoffmanem, jak se odstěhuje se svou malou dcerkou do domu na venkov (teď nevím, zda po smrti manželky, kterou nevědomky taky zabil?). Dcerka pořád mluví o nějakém tajemném Johnym(?), ale nechce mu říct, kdo to je, protože ve skutečnosti je vrah její otec. Dustin zabije i svou novou přítelkyni (když je ukrytý ve skříni u dcerky v pokoji) a ještě někoho, (souseda a místního šerifa?, nepamatuji se) a v lese kousek od domu je jeskyně, kam oběti ukrývá. Nemohu najít název filmu, bohužel

Aja 100

Našla jsi prosim ten film, hledám ho už 2roky a nemůžu najít. Jestli ano prosím dej vědět
Díky

briketka10

byl to dobrej film s R. Nirem docela jsem se bála : /

alexandra

To není ten film co myslím,ale vím,jak se jmenuje ten co myslíš Ty.Hra na schovávanou.Díky za snahu