Gaudencius

Jak se jmenuje tento film?

Jednu z hlavních rolí by měl hrát Pierre Richard. A teď k ději. Co mě paměť neklame je to o cestování v čase. Pierre Richard hraje ještě s jedním hercem, ale toho si nemůžu vybavit. Děj se odehrává myslím v nějakém přístavu. A myslím, že cestují vždycky z telefoní budky.

Jestli byste věděli co je to za film byl bych rád. Možná je to výmysl, ale něco takového jsem viděl a to mě mohlo být kolem 7,8 let.

Nejlepší odpověď
Ondrej01

S Pierrem Richardem nevím co myslíš, ale přes budku se cestovalo v Matrixu :P

Další odpovědi
bolak

Pokud Pierrem Richardem myslíš Keanu Reevse, tak by to mohlo být Skvělé Dobrodružství Billa a teda (http://www.csfd­.cz/film/15603-skvele-dobrodruzstvi-billa-a-teda/) , kde Bill a Ted cestujou skrz telefonní budku za Sokratem, Johankou z Arku a Napoleonem, aby nepropadly z Historie a nemuseli za trest na vojenskou školu.