JuddH

Jak se jmenuje tento film?

Asi osm, možná devět let zpátky jsem si ve videopůjčovně několikrát půjčila jeden film. Samozřejmě to byl dětský film. Pamatuji si, že byl o jakýchsi zlých žabácích (možná to byly želvy, ale určitě to mělo zelenou barvu). Hlavní hrdina (pravděpodobně to byl malý klučina) byl v jakémsi jejich království. Ti žabáci byli opravdu zlí, pamatuji si, že jsem se jich jako malá opravdu bála. Měli svého vůdce, také žabáka. Také si pamatuji, že tam na něčem létali.
Pravděpodobně to byl film o ničem, ale ráda bych si oživila vzpomínky…

Odpovědi
Lenča59

ježiš to mi taky něco říká, ale nevim :D