kacka_jelin

Jak se jmenuje tento druh tance?

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=_x19G2bPf7s
Prosím, nepište : Je to nějaká vymyšlená choreografie nebo jiné podobné odpovědi, děkuji.

Odpovědi
kelley

Řekl bych, že je to „flirt dance“.

kacka_jelin

barbakan: Opravdu se divím, že máte za potřebí kazit lidem snahu najít odpověd. Zajímalo by mě jaké máte vy zušenosti s tancem, a jestli by jste opravdu dokázal vymyslet alespoň to, co je ve videu… No nic, děkuji za zmařený pokus…

anonym

Kacko, já se divím, proč si nevyhledáš sama. Ty si myslíš, že když před zrcadlem se vlní, že je to tanec? To indiáni měli choreografii pod palcem.