hanulka11

Nové iPady se v pátek začínají prodávat celkem v deseti zemích. Po Asii a kromě USA a Kanady to bude v Evropě v Německu, Británii a Francii.

Na českém trhu se mají objevit o týden později.Takže si počkej a dozvíš se to včas

Zdroj: http://techne­t.idnes.cz/pru­kazy-tricka-masky-a-davy-fanousku-apple-zacal-prodavat-novy-ipad-11m-/hardware.aspx?c=A120316­_090532_hardwa­re_kot

Další odpovědi
Damiana

Jmenuje se prostě iPad – žádné jméno nebo 3, jen iPad. V Česku se má začít prodávat 27. března.

terry

Jejda, ty jsi zvědavý/á.
Co se tak optat v nějaké prodejně?

RomanP

K čemu myslíš že je dobrý internet ? Nejspíš na vyhledávání. Tak tak učiň a budeš vědět to co potřebuješ