Shady

jak se jmenuje ten formát obrázku, kdy jde přes něj vidět pozadí?

nemůžu si zaboha vzpomenout… :-p

Nejlepší odpověď

Asi myslíš .png.
www: ty mluvíš o vodoznaku…

Další odpovědi
www

Znám to pouze z různých editorů pod pojmem ‚průhlednost‘ a stále je to pouze .jpeg.. ap.
Zkušenost
Doplňuji:
Používám Zonera a na některé svoje obrázky při umístění na netu dám přes originál svoji průhlednou značku. Každý, kdo chce obrázek pro svoje účely použít, mne proto musí kontaktovat, pak má obrázek bez značky.
Žádný tečka xy soubor, který znamená průhlednost nepoužívám a ani neznám.

mosoj

Vodoznak.

Průhledný může být i formát .gif

www

Teď mne čeče napadlo, neříká se tomu ‚maska‘ ?