kurec

Jak se jmenuje technologické zařízení které sprostředkovává příjem wifi signálu do routeru který máme v domácnosti?

Je to taková bílá krabička která se dává na střechu

Odpovědi
Schluker

Anténa?

elkon

Tady je popis: https://eshop­.sectron.cz/cs/an­teny/wifi-anteny/

Hlada

Anténa a přijímač.

cochee

„Ápéčko“ či AP, neboli Access Point – přístupový bod. Správněji by se mělo rozlišovat takto: AP – na straně poskytovatele, SU – na straně zákazníka („esúčko – Subscriber Unit, zákaznická či klientská jednotka). Některá "rádia“ se dají nakonfigurovat jak na režim AP tak i SU, jiná jsou speciálně navržena pouze na jeden z režimů.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.