Jahoda

Jak se jmenuje tato sopka a kde se nachází?

Nedávno jsem četla o sopce, která může vybouchnout každou chvíli. Po jejím vybouchnutí se Země rozdělí na dvě půlky. Jenže si nemohu vzpomenout, jak se sopka nazývá a kde se nachází. Poradíte?

Předem moc děkuji.

Nejlepší odpověď
arygnoc

Deset nejnebezpečnějších sopek světa

Zdroj: aktualne.centrum­.cz/zahranici/cla­nek.phtml?id=67­0014

Další odpovědi
panenka

Sopka Mount Redoubt

Zdroj: http://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/amerika/164620-aljasska-sopka-mount-redoubt-vybuchla-po-dvaceti-letech.html