simoneta

Jak se jmenuje tato pohádka?

Ahoj :) už je to dlouho co jsem viděla tuto pohádku,ráda bych se na ni koukla znovu,ale vůbec nevím jak se jmenovala. Pamatuji si část, kde věnoval nějaký mladík své dívce truhličku,kterou sám vyřezal,ale pro ní to bylo málo..v lese se seznámil s nějakou vílu,ale ta se později změnila v ošklivou nebo tak nějak. Vím, že to není moc ale nevzpomíná si na to někdo? Děkuji za pomoc :))

Odpovědi
Agneta

„Knižní pohádky“ jsou moje hobby, mám jich celou sbírku, některé dosud nečtené, ale filmových jich znám jen málo. Tahle mi nic neříká, to bych určitě věděla…D

led

Skúste, možno hľadaná rozprávka bude tam:
„seznam československých a českých filmových a televizních pohádek od roku 1922 až do současnosti. Seznam není kompletní!“
https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Seznam_%C4%8Des­k%C3%BDch_fil­mov%C3%BDch_poh%C3%A1dek