Dominika

Jak se jmenuje tato písnička?

Ahoj, Sháním název písničky, ve které se zpívá : ,, Mámo řekni kam si zmizela..děti už jsou velký docela..řekni (něco) kde naše máma je…něco něco, že bůh si tě vzal do ráje,, . Bohužel to je celé co z toho textu vím, budu ráda za jakoukoli odpověď. . Díky !

Nejlepší odpověď
Kaxx

Jestli si pamatuješ i melodii a máš „chytrý telefon“, mužeš si stahnout aplikaci bud Shazam nebo Soundhound. (mě osobně víc posloužil Soundhound). Pak písničku zaspiváš, aspon ten kousek co znáš a vyhledá ti to název písničky. Doufám, že jsem pomohla. :)

Další odpovědi
anonym

… řekni mámo kam si zmizela děti už jsou velký docela. Už se ptají kde naše máma je, říkám jim že bůh si tě vzal do ráje..... tos mi nasadila brouka do hlavy, už to hledám snad půl hodiny a nemůžu nic najít 🙂

Ivan 1.

Mělo by to být : Napiš aspoň dopis kam si zmizela..... Text dále pokračuje : Děti už jsou velký docela.. Už se ptají,táto,kde naše máma je,tvrdím jim,že Bůh si tě vzal do ráje..