Jak se jmenuje tato pisnicka?

Zpiva se v ni refren:hayer,ha­yer,haaayer…(zpi­va zena,neco jako Britney Spears,ale neni to ona) a pak zni uz jen whoah,whoah,whoah (zpiva muz) a takhle se to nekolikrat opakuje.Myslim ze to pousteli asi na radiu Impuls ve 14:35 neco kolem.Mockrat dekuji za odpovedi a doufam,ze mi poradite i kdyz to neni moc presne

Nejlepší odpověď
barnajka

Možná Kylie Minogue a Taio Cruz?
Nevím, posuď sám/sama :)

http://www.ka­raoketexty.cz/tex­ty-pisni/minogue-kylie/higher-featuring-ft-taio-cruz-195420

Alča M.♥

Nejspíš to bude B. Spears-Till the World Ends. Akorát, že se nezpívá „hayer“, ale „Take it“ a „Wow“ nebo „Whoah“ nezpívá chlap, ale ona(možná, že ještě s nějakým tím chlapem :)) Tak posuď sám/a.