CorpseCZ

Jak se jmenuje tato hudba v této parodii?

Přeji dobrý den, potřebuji vědět jak se jmenuje tato písnička, začíná v 1:07 a končí 1:55 prosím poraďte mi není to žádný vtip, ta hudba zní trochu goticky nebo jako enigma či středověky, nemůžu jsem dát odkaz je to sprosté takže se to jmenuje, Harry Potter a tajemství zvětšovacích se slipů 2 je to na youtube, Shazam mi to nevyhledal, ptal jsem se dokonce i autorů té parodie a nepamatují si to, prosím poraďte mi, Děkuji za odpověď.

Odpovědi
Lurius

Sice ji nepoznávám, ale určitě je to soundtrack, zní to jako jeden ze starších dílů God of War